TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

MediaMarkt Türkiye’nin yeni CEO’su Hulusi Acar oldu

MediaMarkt Türkiye Operasyonlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi (COO) Hulusi Acar, kasım ayı itibarıyla MediaMarkt Türkiye CEO’su olarak atandı. ​​​​​​​

Haber Giriş Tarihi: 01.11.2023 11:29
Haber Güncellenme Tarihi: 01.11.2023 11:29
Kaynak: AA
MediaMarkt Türkiye’nin yeni CEO’su Hulusi Acar oldu

MediaMarkt Türkiye Operasyonlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi (COO) Hulusi Acar, kasım ayı itibarıyla MediaMarkt Türkiye CEO’su olarak atandı.

Markadan yapılan açıklamaya göre, MediaMarkt Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. MediaMarkt Türkiye’de Mart 2018’den bu yana Operasyonlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi (COO) olarak görevini başarıyla sürdüren Hulusi Acar, çalışmalarını kasım ayı itibarıyla MediaMarkt Türkiye’ye Üst Yöneticisi (CEO) olarak sürdürecek.

MediaMarkt bünyesine katıldığı 2018 yılından beri markanın mağaza sayısını iki katına çıkaran ve 230 bin metrekareden fazla alana yayılan 96 mağazası ve dijital satış kanallarına liderlik eden Acar, aynı zamanda, pazarlama, bütünleşik kanal yönetimi, müşteri deneyimi ve bağlılığı programlarının yönetimini de üstlenerek markanın pazar liderliği yolculuğuna büyük katkılarda bulundu.

2023 global stratejisini Deneyim Şampiyonluğu olarak benimseyen markanın, 360 derece deneyim mükemmelliğine odaklanma vizyonu kapsamında, çalışan, alışveriş, kullanım, sosyal ve çevresel etki deneyimi olarak 4 ana başlıkta ayrı ayrı ele aldığı deneyim şampiyonluğu hedefini yerine getirmesinde önemli paya sahip olan Acar, Türkiye’nin grubun en başarılı ülkelerinden biri haline gelmesinde de önemli bir rol oynadı.

Acar, Galatasaray Lisesi’nin ardından İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde satış, pazarlama ve müşteri deneyimi alanlarında çeşitli üst düzey yöneticilik pozisyonlarında bulundu.

Kaynak: AA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Bursa
  cami
   • tffs
   • 1lig
   • tff2
   • tff3
   Takım O G B M Av P
   Puan Durumları ve Fikstür
   En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.