TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Frank Stephenson 28 Eylül'de Tüsiad konferansında konuşacak

TÜSİAD tarafından “Teknolojik Sıçrama: Yüksek Teknoloji ile Dijital Çağa Uyum” temasıyla 28 Eylül'de gerçekleşecek Dijital Türkiye Konferansında Frank Stephenson'u ağırlayacak.

Haber Giriş Tarihi: 23.08.2023 16:12
Haber Güncellenme Tarihi: 23.08.2023 16:12
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.dijitalhaber.com.tr
Frank Stephenson 28 Eylül'de Tüsiad konferansında konuşacak

TÜSİAD tarafından “Teknolojik Sıçrama: Yüksek Teknoloji ile Dijital Çağa Uyum” temasıyla 28 Eylül'de gerçekleşecek Dijital Türkiye Konferansında Frank Stephenson'u ağırlayacak.

TÜSİAD tarafından üçüncüsü düzenlenen "Dijital Türkiye Konferansı", 28 Eylül 2023 tarihinde gerçekleşecek. “Teknolojik Sıçrama: Yüksek Teknoloji ile Dijital Çağa Uyum” temasıyla düzenlenecek konferansta, Cumhuriyetin ikinci yüzyılına girerken küresel rekabet gücünü arttırmak amacıyla dijital dönüşümü etkin şekilde gerçekleştirmek ve yarattığı fırsat alanlarını değerlendirmek için gereken Dijital Türkiye Vizyonu ele alınacak.

Yaşadığımız dünyanın dinamikleri hızlı dönüşüyor. Teknolojinin gelişimiyle beraber “dijital” kavramının merkezde olduğu bir dünya ortaya çıkıyor. Coğrafi sınırlamalardan bağımsız olarak bilgi ve hizmetlere hızla erişilebilen bir dünyada yapay zeka, sanal gerçeklik, blok zincir, nesnelerin interneti ve diğer yıkıcı teknolojilerle uyumlu bir dijital atmosfer hepimizi sarıp sarmalıyor. Dijital dünyada en üstün başarıları elde etmek, cesur ve çevik davranmayı gerektiriyor. İnovasyonun ön plana çıktığı, yeni iş modellerine ve ortak girişimlere olanak sağlayan bu süreç yeni nesil stratejilere ihtiyaç duyuyor. Dolayısıyla halihazırda dijital olarak ileri düzeyde dönüşmüş ülkelerin hızına ayak uydurmak ve çağın dinamiklerini yakalayabilmek için kapsamlı bir dijitalleşme ve teknolojik sıçrama vizyonunu ortaya koymak gerekiyor. Yarının ekonomisinde başarıyı teminat altına almanın şartı teknolojik sıçramadan geçiyor.

TÜSİAD Dijital Türkiye Konferansı kapsamında ulusal ve uluslararası birçok değerli konuşmacı, geleceğin teknolojileri ve dijitalleşme vizyonu öngörülerini paylaşacak. Türkiye’nin teknolojik sıçramayı gerçekleştirebilmesi için ihtiyaçları, dijital dönüşümü, değişen yetkinlik gereksinimleri, veri, fintek ve banka iş birlikleri, mobilitenin geleceği, yatırımcı profilinin dönüşümü, “Silikon Vadisi” ruhu ve girişimcilik ele alınacak konulardan bazıları olacak.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Bursa
  cami
   • tffs
   • 1lig
   • tff2
   • tff3
   Takım O G B M Av P
   Puan Durumları ve Fikstür
   En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.