TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
Uygulamalarımız appstore googleplay
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

AJANDA: Sustainability Talks 28 Kasım’da İstanbul'da

Orbit Consulting ve Kipaş Textiles işbirliğiyle, İTHİB desteği ile düzenlenen Sustainability Talks İstanbul, 28 Kasım’da Hilton Bomonti’de gerçekleşecek.

Haber Giriş Tarihi: 16.11.2023 15:39
Haber Güncellenme Tarihi: 16.11.2023 15:39
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.dijitalhaber.com.tr
AJANDA: Sustainability Talks 28 Kasım’da İstanbul'da

Orbit Consulting ve Kipaş Textiles işbirliğiyle, İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) stratejik ortaklığı ile düzenlenen Sustainability Talks İstanbul, 28 Kasım’da Hilton Bomonti’de gerçekleşecek. Finlandiya Büyükelçiliği Business Finland Finlandiya Konsolosluğu Business Finland Team Finland ve Hollanda’nın ülke partneri olacağı konferansın bu yılki teması: Etkileşim ve İşbirliği Moda ve tekstil endüstrisinde sürdürülebilirlik konusundaki farkındalığı artırmak ve sektörün önde gelen temsilcileri ile çözüm odaklı adımlar atmak amacıyla Orbit Consulting ve Kipaş Textiles tarafından düzenlenen Sustainability Talks İstanbul, tekstil değer zincirinin tümünü ilgilendiren uluslararası düzenleme ve regülasyonlar ile en yenilikçi çözüm ve inovasyonları bir kez daha aynı çatı altında buluşturuyor.

4 yılda ulaştığı kitle ve sektör odaklı yaklaşımı ile güvenilen ve ilgiyle takip edilen bir marka haline gelen Sustainability Talks İstanbul, Türkiye’de tekstil sektöründe sürdürülebilirliğin kapsamlı olarak konuşulduğu ilk etkinlik. Dünyanın her yerinden sektörün önde gelen isim ve temsilcilerinin katılacağı konferans aynı zamanda katılımcılarına benzersiz bir networking imkanı sunuyor ve sürdürülebilir üretimde Türkiye’nin merkez haline gelmesine yönelik çalışmalar yapıyor.

Geçtiğimiz yıllar içerisinde Türkiye’de tekstil sektörünün uluslararası ölçekte tanıtılmasında bir marka haline gelen konferans, aynı zamanda bu alanda gerçekleştirilen tek ve en kapsamlı sürdürülebilirlik organizasyonu.

Team Finland ve Hollanda’nın ülke partneri olacağı konferansta bu yıl etkinliğimizde “SustainTech Istanbul” adı altında bir yan oturum da düzenlenecek. Tekstil sanayimizin sürdürülebilirlik dönüşümü ve bu alandaki Bulduğu çözümlerle tekstil sektörüne de dokunan girişimciler için düzenlenecekn SustainTech etkinliğinde moda ve tekstile dokunan alanlarda inovatif ve dönüştürücü sürdürülebilirlik çözümleri sunan yeni girişim ve şirketleri tekstil sektörü ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Bu alanda gerçekleştirilecek ilk etkinlik olmasının yanında girişimcileri sadece yatırım dünyasının önemli aktörleri ile değil aynı zamanda iş birliği yapabilecekleri markalar ve üreticilerle bir araya getirmek amacındayız.

Ayrıca gene yan salonlarda sektörün önde gelen kurumlarından; International Textile Manufacturers Federation, Textile Exchange ve Dornbirn Global Fiber Congress gibi uluslararası çatı kuruluşlara yer verilecek ve bunların 2023 yılı boyunca gerçekleştirdiği konferans, proje ve çalışmaların çıktıları sektör ile paylaşılacak.
 
Tekstil değer zincirinin tümünü ilgilendiren uluslararası düzenleme ve regülasyonlar ile en yenilikçi çözüm ve inovasyonları bir kez daha aynı çatı altında buluşturacak olan STI 2023, sektör için benzersiz bir networking imkânı yaratacaktır.

Detaylı bilgi ve kayıt için https://www.sustainabilitytalksistanbul.com/registration

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Bursa
  cami
   • tffs
   • 1lig
   • tff2
   • tff3
   Takım O G B M Av P
   Puan Durumları ve Fikstür
   En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.